Symulator - przełącznik gwiazda trójkąt

Symulator nie moze zostac uruchomiony z powodu braku zainstalowanego środowiska uruchomieniowego Java, które jest wymagane do uruchomienia apletu. Więcej szczegółów w pomocy.

Informacje o schemacie

Nazwa: przełącznik gwiazda trójkąt

Opis: Jest to schemat stosowany w automatyce do sterowania silnikiem trójfazowym za pomocą 3 styczników i przekaźnika czasowego badz przełącznika 2 pozycyjnego, rozruch silnika 3 fazowego to połączenie uzwojen w gwiazde a tryb pracy to połączenie uzwojeń w trójkąt, nie wskazane jest aby rozruch odbywał sie na uzwojeniach połączonych w trójkąt, gdyż wtedy pobierany prąd jest 3 krotnie większy niz nominalny

Dodano: 2015-05-01 22:32:07

Wyświetleń: 777

Autor: ambitny uczeń

Linki

Link:

Link do wstawienia na forum:

Link do wstawienia na stronie internetowej:

Zapisz schemat

Procedura zapisu schematu na serwerze przebiega dosyć ciekawie. W przyszłości być może będzie rozwiązana znacznie prosciej, ale póki co niestety jest tak jak jest.

Aby zapisać schemat na serwerze należy skopiować go do schowka lub pliku w własnym komputerze. W tym celu należy rozwinąć menu symulatora (klikając prawym przyciskiem myszy), wybrać pozycję File->Export i skopiować widoczny tekst. Następnie należy wejść na stronę dodawania schematu, a następnie wypełnić i wysłać formularz.